Přijedeme za vámi

Chcete doplnit či ozvláštnit výuku vašeho předmětu? Vyberte si z naší nabídky téma, které je vhodné pro vaši školu či třídu. Rádi za vámi přijedeme k vám do školy. Přednášky a workshopy jsou odborné a koncipované tak, aby byly přínosné pro středoškolské studenty.

 

Jak to funguje

Jak to funguje?

Jednoduše jako e-shop.

Jen místo zboží nabízíme vědomosti. Jsou dvě možnosti: buď přijedeme my k vám, nebo se naopak vy vypravíte za námi do Zlína.

Chcete zpestřit nebo rozšířit výuku vašeho předmětu? Pozvěte si odborníka z UTB. Přijede za vámi přímo do vaší školy. Přednášky jsou odborné a koncipované tak, aby byly přínosné pro středoškolské studenty.

Můžete také v rámci zážitkové pedagogiky vyrazit za námi do Zlína. Připraveny jsou pro vás přednášky, workshopy, exkurze a zážitkové dny přímo v našich moderních laboratořích a posluchárnách.

Vybrali jste si z naší nabídky? Výborně. Teď už stačí jen vyplnit krátký formulář u konkrétního kurzu. Po odeslání objednávky vám na uvedený e-mail přijde potvrzení rezervace. Poté vás bude kontaktovat přímo lektor daného kurzu, abyste si mohli domluvit podrobnosti.

Vzhledem ke svým pracovním povinnostem na univerzitě nemají vždy lektoři čas ve vámi preferovaném termínu, proto se s vámi pokusí najít tu nejvhodnější variantu.

Všechny kurzy a workshopy jsou pro vás zcela zdarma.