O nás

Projekt UTB na přání navazuje na úspěšnou microsite Věda na přání, kterou vytvořila Fakulta technologická Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. 

Našim cílem je další rozšíření nabídky kurzů a workshopů pro střední školy. Chceme se podělit o naše znalosti i o naše know-how. Chceme přijet za Vámi, nebo Vás pozvat k nám na akademickou půdu, do příjemného a moderního prostředí naší univerzity. Chceme s  Vámi navázat spolupráci, která vám opravdu k něčemu bude! 

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně se za necelých dvacet let své existence rozvinula z malé jednofakultní vysoké školy v plnohodnotnou univerzitu se šesti fakultami, téměř 200 studijními obory a skoro 10 000 studenty. Důraz klademe na neustálý vývoj, kvalitu a nejmodernější studijní prostředí. Přijeďte se o tom přesvědčit sami!

Vzhledem k tomu, že jsme veřejná vysoká škola, cítíme jako svou povinnost podělit se o naše nejlepší produkty s odbornou i laickou veřejností. V projektu UTB na přání se snažíme přinést na jednom místě vše, co můžeme poskytnout Vám, našim kolegům, na středních školách. 

FOTO: Univerzitní centrum UTB, autor: Ivan Němec