Zajímavosti z UTB

Poslechněte si UTB! Podcasty ze světa nejen vědy.

První univerzitní podcasty, které polidšťují akademický a vědecký svět, vytvořila Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB). Všehochuť pořadů odráží příběhy, které se na univerzitě denně odehrávají. Někdy rozhovor s významným vědcem nebo zajímavým akademikem, jindy inspirativní povídání s absolventy o životě.

Proč studovat na UTB?

Touha pomáhat potřebným během nynější pandemie koronaviru mezi lidmi neustává. A připojují se i studenti a zaměstnanci zlínské Univerzity Tomáše Bati. Například Sdružení „UTB za klima“ a místní skauti založili Skautské krizové centrum Zlín. Sdružuje nejen skauty a studenty, ale i jednotlivce z řad dobrovolníků, kteří chtějí pomáhat.

Získejte doktorát na UTB

Doktorandské studium nemusí být zajímavé jen pro čerstvé absolventy vysoké školy.  Může být přínosné i pro pedagogy středních škol. Pokračujte ve svém vzdělávání v některém z doktorských studijních programů.