Dýcháme animací. Nadechněte se s námi.

Anotace kurzu

Průběh

Kombinace přednášky s projekcemi, provedením po ateliéru a konzultacemi prací.

Délka: 3-4 hodiny

Mgr. Lukáš Gregor, Ph.D.

Vedoucí ateliéru Animovaná tvorba, specializuje se na vyprávění a dramaturgii a na teorii a historii (nejen) animovaného filmu. Publikoval několik knih, především se záběrem na studio Pixar a tvorbu Walta Disneyho.

Máte vybráno? Rezervujte si termín.

• Vyberte přednášku
  • Zvolte datum a čas
  • Zadejte vaše informace
  • Verify Order Details
  • Potvrzení

Vyberte přednášku

V seznamu prosím zvolte požadovanou kategorii přednášek / workshopů.

Vyberte přednášku

V seznamu prosím zvolte požadovanou kategorii přednášek / workshopů.

Zvolte datum a čas

V tomto kroku prosím vyberte preferovaný termín, s lektorem si jej následně upřesníte.

Zadejte vaše informace

Prosím, vyplňte Vaše kontaktní údaje a nezapomeňte v poznámce uvést celkový počet osob, která se zúčastní.

Verify Order Details

Double check your reservation details and click submit button if everything is correct

Potvrzení

Handles different career a accordingly, after a of the for found customary feedback by happiness
Máte dotaz?
Pište na e-mail: skoly@utb.cz

Zvolte datum a čas
Zadejte informace
Verify Booking Details
Potvrzení

Select Service Duration

You need to select service duration, the price of your service will depend on duration.

How Many People?

Maximum capacity is 1
Dýcháme animací. Nadechněte se s námi. Zajímá vás, jak probíhá výuka animace? Čím vším potřebují projít studenti, aby na konci cesty byl nejen úspěšný animovaný film, ale také otevřené dveře do světa praxe? Přijďte se k nám podívat, provedeme vás prostorem, kde se animovaná tvorba učí. Představíme vám formou prezentace nejen některé vybrané krátké filmy, ale také dílčí cvičení od prvního až do závěrečného ročníku, díky čemuž lépe poznáte i samotný výukový proces a skladbu předmětů. V neposlední řadě se budeme věnovat tomu, jak se co nejlépe připravit na přijímací zkoušky. Součástí exkurze, doporučené pro skupinu studentů či celý ročník, mohou být i konzultace vašich prací.
Hours
0Kč
Minutes
3 Hours
Dýcháme animací. Nadechněte se s námi.
Zaměstnanec
Mgr. Lukáš Gregor, Ph.D.